هوش كسب و كار - كليك ويو - ارزيابي عملكرد هوش كسب و كار - كليك ويو - ارزيابي عملكرد .

هوش كسب و كار - كليك ويو - ارزيابي عملكرد

كليك ويو


دانلود نرم افزار كليك ويو

مشاهده نسخه آنلاين كليك ويو سرور    


كليك ويو qlikview چيست ؟

نرم افزار كليك ويو QlikView محصول شركت QlikTech  مي باشد  اين شركت در سال ۱۹۹۳ در سوئد تاسيس شده است و اكنون واقع در پنسيلوانيا آمريكا مي باشد و داراي شاخص NASDAQ در بورس آمريكا مي باشد ، اين شركت جزو ۲۵ شركت پر رشد آمريكا مي باشد و اين شركت مشتريان بزرگي چون زيمنس ، سوني ، توشيبا ،پاناسونيك و ميتسوبيشي  … دارد.


زماني ايجاد داشبورد ها و تجزيه و تحليل داده ها براي هر خروجي چند ماه طول مي كشيد، و سرعت تصميم گيري سازماني را پايين  مي آورد اما با كليك ويو qlikView مي توان آن را در چند دقيقه انجام داد. كليك ويو qlikView بستر هوش تجاري براي تبديل داده ها به دانش مي باشد.  اين نرم افزار هر كسب و كار و كاربر هاي فني را قادر مي سازد تا داده هاي خود را بدون هيچ محدوديتي جدا كنند، و به آنها كمك مي‌كند زماني كه نياز به تصميم گيري در مورد مسائل سازماني است، تصميمات موثر و بهتري  مبتني بر اطلاعات صحيح بگيرند.  كليك ويو qlikView نرم افزاري است كه امكان باز يافتن و تطبيق دادن داده ها را از منابع گوناگون ، فراهم مي‌كند. با بارگذاري در برنامه، داده ها در مسيري كه فهم و كار با آن ها آسان تر باشد، ارائه مي شوند. نرم افزاري ساده و قابل انعطاف مي باشد  و كاربران نهايي در سازمان به راحتي مي توانند از آن استفاده كنند و در زمان كوتاهي آن را آموزش ببينند.


در كليك ويو qlikView مي توان حجم بالايي از اطلاعات را با سرعت بسيار زيادي بارگذاري كرد و استفاده نمود. كليك ويو qlikView به شما كمك مي‌كند در هر زماني اطلاعات و داده هاي سازماني خود را بر اساس معيار ها و شاخص هاي  سازماني خود بررسي نماييد و بتوانيد بر اساس آن تصميمات دقيقي را بگيريد.

براساس معتبرترين موسسه تحقيقات تكنولوژي دنيا -گارتنر (Gartner)  كليك ويو يكي از برترين نرم افزار هاي هوش تجاري در دنيا مي باشد و حتي مي توان كليك ويو qlikView را ليدر بازار هوش كسب و كار دانست.


كليك ويو qlikView يك راه حل جامع و انعطاف پذير هوش تجاري است . اين راه حل با استفاده از تكنولوژي انحصاري خود مي تواند با محاسبات در لحظه، سطحي از بينش و شهود صحيح از حقايق سازمان را از طريق اكتشاف اطلاعات ايجاد كند.

عميق ترين تحليل ها و گزارشات را از ماموريت هاي كليك ويو qlikView مي باشد، كليك ويو هر روز تمام اطلاعات را از منابع شما بروز مي كند و مانند يك مشاور به شما امكان پرسشگري مي دهد.

كليك ويو qlikview مجموعه نرم افزار كاملي در زمينه هوش كسب و كار (BI) است. سريع نصب مي شود، يادگيري آن بسيار ساده است، به آساني و به دور از پيچيدگي هاي فني قابل استفاده است.

كليك ويو qlikView با معماري يكپارچه خود، انواع تحليل ها، نيازهاي اطلاعاتي و انواع نيازهاي گزارش گيري را براي تمام سازمان ها فراهم مي آورد.

اين نرم افزار با فناوري منحصر به فرد و ثبت شده خود، دسترسي كاربر به اطلاعات مخفي در سيستم هاي عملياتي را به هيچ عنوان محدود نمي كند.

نرم افزار كليك ويو QlikView قابل تنظيم براي نيازهاي هر سازماني بدون در نظر گيري ابعاد و ساختار آن سازمان است.

كليك ويو QlikView باعث انقلابي در فن آوري و صنعت نرم افزار به ويژه در ابزارهاي هوش كسب و كار شده است و در 100 كشور جهان توسط 15000 مشتري در قالب 457000 كاربر استفاده مي شود.

برنامه هاي تحت كليك ويو 4 برابر سريع تر طراحي و نصب مي شوند و نصف قيمت نرم افزارهاي مشابه هزينه دارند و 2 برابر ارزش افزوده بيشتر براي سازمان ها ايجاد مي كند.


برچسب: كليك ويو، ارزيابي عملكرد، نرم افزار ارزيابي عملكرد، سامانه ارزيابي عملكرد، ارزيابي عملكرد كاركنان، ارزيابي عملكرد سازمان، هوش كسب و كار، هوش تجاري، انبار داده، داشبورد مديريتي،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ دى ۱۳۹۶ساعت: ۰۱:۰۴:۰۶ توسط:admin موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :